Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is alszik a telefonjával?...

Más is alszik a telefonjával? Én berakom sokszor a párnám alá, de előtte berakom repülőgép üzemmódba hogy ne sugározzon. Nagyon kötődöm hozzá, valaki más van így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig a párnám alá teszem:D de én nem teszem be repülőgép módba
2010. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem 3nagy párnám van, és mindig a telefonnal alszom. "Ő" is ébreszt minden reggel. :)
2010. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit beteges.
2010. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó és ezt minek írod le? Ha tudsz olvasni a kérdésre kéne válaszolni vagy eggyel tovább menni...
2010. jan. 11. 12:43
 5/12 anonim válasza:
én is vele alszom,csak nem a párna alá hanem magam mellé teszem.és a telefonunk szeretete nem beteges
2010. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én mellettem lévő asztalon van a telefon,de egyszer volt hogy arra ébredtem hogy a kezemben van a telefon :P nemtudom mit akartam csinálni vele vagyhogy hogy került a kezembe pedig tudom hogy akkor is letettem az asztalra.
2010. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a telefonomat minden este felteszem töltöre a mellettem levö polcra. Amíg pihenek "ö" is pihen :)

Ám megesett már, hogy zenét hallgattam lefekvés elött és akkor "vele aludtam" :D

2010. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én azért rakom a párna alá mert másképp leesne... volt hogy zenét hallgattam én is vele, de elaludtam reggelre a füles zsinórja összevolt gubancolódva, söt itt ott megszakadva... mivel rajta "hemperegtem"
2010. jan. 11. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:
én is a párnám alá szoktam rakni
2010. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is a párnám alatt van,hogy ébresszen.Ha repülős üzemmódba rakod akkor minek?
2010. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!