Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannqk itt olyqnok akik...

Vannqk itt olyqnok akik modellkednek? Hogy tartjatok magqtokat formaban. Mit esztek?

Figyelt kérdés
A valaszokqt elore is koszonom. <3 sokat segitetek vele. :-) ( idiotak kimeljenek)

2014. júl. 20. 10:46
 1/4 anonim válasza:

Én ugyan nem vagyok modell, de a modell barátnőm egyszer elmesélte, hogy hogy eszik. Sok gyümölcs, hal, és szénsavmentes víz. (napi 2,5-3 liter), illetve olvastam még ugyanezt egy könyvben. Minél kevesebb zsírt fogyasztanak. Remélem tudtam segíteni :)

18/L

2014. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nagyon hasznos volt a valaazod koszonom. :-) azt esetleg nem rudod hogy mit sportok es qbbol mwnnyit?
2014. júl. 20. 11:13
 3/4 anonim válasza:

Azt sajnos nem tudom, de a könyvben, amit olvastam, a csaj nagyon sokat futott, és lejárt a konditerembe edzeni + fogadott fel maga mellé egy személyi edzőt is.

De amúgy ha sok képet nézegetsz modellekről, akkor előbb-utóbb biztosan találsz legalább egyet, ahol edzőteremben vannak. Több évig sportoltam, úgyhogy innen mondom csak: ha én modell szeretnék lenni, akkor sokat úsznék elsősorban, mivel egyenesíti a hátat, és ad egy szép tartást. Futás helyett ugráló köteleznék, mivel sokkal hatékonyabb, több izmot mozgat meg, ezen kívül pedig nem károsítja annyira az ízületeket, mint a futás. Sajnos én nem tudok hullahopp karikázni, de ha tudnék, akkor csinálnám, mivel szép karcsú derekat lehet vele varázsolni... és ezek persze viszonylag olcsón elérhető sportok, de én mindenképpen kondiba is járnék, sok hasznos gép van :). Zsírégetéshez pedig mindenképp kangoo-t, aerobic-ot, illetve a zumbát ajánlom, ha tudsz táncolni.

2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pilátesz edzés, a barátnőm erre esküszik, modellkedik külföldön. Illetve napi 40 percet fut, ha teheti edzőterembe is megy, legalább heti 3x, de inkább 4x..viszont ő szerencsés alkat, nem igazán kell stesszelnie az étkezés miatt:)
2015. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!