Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállapítani az...

Hogyan tudom megállapítani az aranynak tűnő gyűrűről, hogy tényleg az vagy valami bizsu?

Figyelt kérdés
Földön kaptam a gyűrűt és szép arany színe van,valami házi ötletet szeretnék.... :))
2014. júl. 20. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb módszer, ha jó erősen megdörzsölöd, esetleg az összezárt tenyeredben tartod egy percig, aztán megszagolod. Az aranynak nincs jellegzetes szaga, a réznek van. De ha egészen biztosra akarsz menni, vidd el ékszerészhez. Az esetlegesen beleütött jelzés nem jelent semmit.
2014. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ... Igen van benne valami jelzés is,es semmi szaga nincs.... De valahol hallottam olyant ,hogy ecetbe vagy nem is tudom mibe beleteszed, egy időre.... Es ha arany semmi baja nem lesz, de ha réz, megzöldül.... Ez igaz? És mibe mennyi időre kell beletenni? :D
2014. júl. 25. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!