Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvettek egy munkahelyre, de...

Felvettek egy munkahelyre, de nincs képesítésem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barát révén kerültem be egy helyre, aki beajánlott. Neki van képesítése, nekem nincs, elmentem próbanapra, nagyon elégedettek voltak, fel is vettek, kérdésre, hogy van-e képzettségem, azt mondtam, hogy igen... nagyon félek, hogy kiderül/kideríthető, szeretnék intenzíven elvégezni egy ilyen sulit, szerintetek mennyire mászhat rá a főnökség arra a témára, hogy az új embernek milyen végzettsége van? Az a gáz, hogy azt mondtam, hogy van, de másik kollégának sincs, mégis ott dolgozik, csak féltem... de a szerződést már aláírtuk... nagyon hülyén jönne ki, ha bejelenteném hirtelen, hogy bocs, de mégsincs?
2014. júl. 22. 17:41
 1/2 anonim válasza:
Dolgozz ott amig rá nem jönnek ha szerencséd van akkor évekig nem fog kiderülni de ha mégis lehet ajánlanak másik poziciót ami lehet nem fog annyit fizetni .
2014. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tanultad még meg, hogy a hazugság nem szép dolog?

Bár olyan helyen, ahol csak rákérdeznek a végzettségre és nem kérnek bizonyítványt, talán nem is számít az a papír.

2014. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!