Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet erre jelentkezni?

Hol lehet erre jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nos 12 éves vagyok fiú.Szeretnék jelentkezni a Disney-hez színésznek.Elég jó az angolom sikerült a felnőtt alapfokú nyelvizsga.Hasonló sorozatba szeretnek menni mint pl a Sok Sikert Charlie.Ha jól tudom LA-be van stúdió.Rokonaim is élnek LA mellet, és anyukám is beleegyezett.

2014. júl. 23. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnőtt alapfokú nyelvvizsga ? :D :D :D hohóó az aztán a tudás, szerintem sírva fognak futni utánad a Disney nél.
2014. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is 12 éves vagyok, és én is nagyon szeretnék jelentkezni a Disneyhez színésznek, és még énekesnek is szívesen mennék, szerintem elég jól beszélek angolul. Én pár év múlva mennék ki Amerikába, de azt jó lenne tudni, hogy hol lehet arra jelentkezni. Mert ha azokat a k*rvákat felveszik a disneyre akkor minket miért ne vennének fel?!
2014. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én találtam oldalt,jelentkeztem, juniusba megyek LA-ba castingra.Bocsi,de nem linkelek.
2015. ápr. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!