Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni, ha becsipog...

Mit kell csinálni, ha becsipogok, viszont nem loptam?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam barátnőmmel, és ahogy bementünk egy üzletbe, az becsipogott, én pedig konkrétan megdermedtem, azóta mindig félek olyan boltokba bemenni, ahol van az az izé, és attól tartok, hogy megint becsipog, ha pedig egyedül leszek, meg se fogok majd tudni mukkanni. :\
2014. júl. 23. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Akkor jobb, ha megembereled magad. Szánalmas vagy!
2014. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább vagyok szánalmas, mint bunkó.
2014. júl. 23. 14:37
 3/3 anonim válasza:
100%

Miért lenne valaki szánalmas azért, mert ledermed stresszes szituációkban? A szánalmas inkább az, ha valaki azért néz le egy másik eberőt, mert fél valamitől.


Egyébként nem kell semmit csinálnod, csak hagyd, hogy átnézzék a táskádat, úgysem loptál el semmit, sőt, még ők fognak elnézést kérni a kellemetlenségért. Nem baj, ha meg sem tudsz majd mukkanni, csak egy dolgot ne csinálj. Ne fuss el. :D

Egyébként megértelek, én is becsipogtam egyszer, és azóta is azt várom, hogy na mikor csipog már megint. :D Nem a legkellemesebb érzés.

2014. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!