Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én szoktam ilyeneket...

Csak én szoktam ilyeneket csinálni? XD

Figyelt kérdés
1-2 évvel ezelőtt kitaláltam magamnak történeteket, szereplőket (de egyedül én játszok benne)..mint egy sorozat..amibe van nevem és foglalkozásom...és vannak képzeletbeli pasik is körülöttem xD Na szóval minden nap színészkedek itthon, magamba..xD Biztos csak én szoktam ilyen hülyeségeket csinálni..xD
2010. jan. 9. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy képzeletbeli történetcsokrom, amit évek óta folytatgatok magamban, önmagam idealizált változatával a főszerepben :) valamivel enyhíteni kell a néha fellépő unalmasságát életemnek...
2010. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaja egyetértek :))
2010. jan. 9. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kitaláltam egy nagyon jó történetet, különböző karakterű emberekkel. Kasszasiker lenne ha nem lennék lusta és leirám :-D
2010. jan. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háát én meg mikor zenét halgatok pl mp4en akkor eljátszom hogy épp én vagyok az adott énekes a színpadon szerintem mindenkinek van valami ilyen beütése :D tök pöri 16/l
2010. jan. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is szoktam:)
2010. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!