Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A párom nem akar...

Mit tegyek? A párom nem akar dolgozni, eltartatja magát?

Figyelt kérdés
Párommal 3éve vagyunk együtt.Közben lett egy szakmám,de a tanuläs mellett dolgozta.Ma a szakmámban dolgozom.És szinte én tartom el.Mióta ismerem sosem volt rendes munkája.Vagy segélyt kapott,vagy közfoglalkoztatásban vett részt.Ajánlottam neki,h ha mäs nem,menjen el gyárba.Ő oda se.2hónapig kap 50ezret,utána a segélyt.Albérletben vagyunk,az én fizun kettőnknek kevés,ő efelől nyugodt.Szülei ruhát,ennivalót,cigit,kávét megveszik neki.Közben én meg hajtok,de semmibe vesz.Elromlott a hűtőnk,a szülei idehoztak egy sz.rt,amit ki is kell fizetni,de elvileg kicserélik,ami nem történt meg,így mondtam,h majd én veszek.Erre a válasz:Vegyél,nekem majd úgyis hoznak egyet a szüleim!
2014. júl. 26. 09:40
 1/3 anonim válasza:
:O
2014. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani.. de a leírtak alapján beszélgess el vele a dolgokról.. (ami bánt), és ha nem hajlandó változni szakíts vele.. mert gondolj bele, mi lesz ha esetleg gyereket vállaltok és/vagy összeházasodtok? ez akkor is ugyanúgy fog fojtatódni...
2014. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ruha, ennivalo, KAVE, CIGI, ennyi kell az elethez... Ciganyelet, hej!


Ez egy tetu (mindenfele ertelemben: emberileg is nulla, meg egy parazita is), en a helyedben 1 honapot adnek neki, utana kitennem a szuret. Neked is konnyebb lenne megelni, ha nem kene ot is penzelni.

2014. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!