Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen (több évvel ezelőtt)...

Régen (több évvel ezelőtt) találtam egy oldalt (angol nyelvű, azt hiszem), ahol voltak nagyon jó rajzok és lépésről lépésre leírták, hogy hogyan kell lerajzolni. Elfelejtettem az oldal nevét, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Volt ott Miki egér, sárkány, szív, szerintem még pókember is. Bal oldalt volt egy lista az oldalon fent lévő rajzokról ABC sorrendben.

Ha rányomtam egyre, mutatta a végső, befejezett rajzot, majd utána elölről, lépésről lépésre leírta és volt mellette rajz is, hogy mit kell csinálni.



2014. júl. 26. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Igen,én is emlékszek erre az oldalra és állandóan keresem,de én sem tudom a nevét!Esetleg ha kaptál a kérdésedre választ azt elküldenéd nekem üzenetbe?

Előre is nagyon köszönöm!

2014. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rusznák Balázs válasza:
Szia! Szerintem a dragoart-ra gondolsz.
2015. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!