Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12es fültágító után egy 14es...

12es fültágító után egy 14es szilikon fültágító. Kicsit ki van fordulva, csak nagyon közelrôl vehetô észre. Egy kicsit fáj is, de nem vészesen. Mikorra fog eltűnni ez a kis kifordulás?

Figyelt kérdés
Nem tudom kivenni a tágeszt, mert tegnap délután tettem bele a fülembe a 2milivel nagyobbat, és még feszít. Hogy tudnám mégis kezelni valamivel, hogy hamarabb gyógyuljon?

2014. júl. 26. 16:28
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Kenegesd neogranormonnal és betadinnal.Vagy ha neogranormon vagy mi nincs akkor valami más bőrnyugtató,gyulladáscsökkentő krémmel.

Ha 4-5 nap múlva is ilyen szerintem vedd ki és tegyél bele kisebbet,és majd nekifutsz újra.

Mióta volt benne a 12?Csak mert nekem is pont 14 milinél volt ez.xd És 6 osról kezdtem újra...Most már 16.:)

Csak nekem akkor még vér és genny is jött belőle,nem csak be volt gyulladva.:DD

2014. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsod, több mint egy hétig volt benne, sôt szerintem majdnem két hét is volt. csak nagyon kicsit van kifordulva és alig észrevehetô.
2014. júl. 28. 01:12
 3/5 A kérdező kommentje:
és az igaz hogy ha kicsi a kifordulás akkor elszárad az a kis bôrdarab?? egyik ismerôsöm mondta akinek szintén van fültágesze.
2014. júl. 28. 01:22
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt,hogy lejött róla egy kis darab.
2014. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor várok pár napot, addog is kenegetem. :D
2014. júl. 28. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!