Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton sértegetnek a "népszer...

Folyton sértegetnek a "népszerű" lányok. Már nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kevés barátom van, de azok igaz barátok és bármit megtennének értem, és n is értük. Viszont nagyon sokan a gimiben utálnak és kibeszélnek. Mindig olyan dolgokkal sértenek meg amik után egy hétig szomorú vagyok, sokat sírok, és vérig sértenek vele. Már sokszor átfut a fejemen hogy így nem tudok tovább élni. Legszívesebben felvágnám az ereimet. Hogyan tudnék erős maradni? Hogyan tudnék valamivel visszavágni nekik? Kérlek válaszoljatok.

2014. júl. 26. 18:18
 1/4 anonim válasza:
Ne mutasd magad gyengének mert akkor látják hogy elérték a célukat, és nem kell velük foglalkozik, ha baj van a barátaid ugy is meg védenek :D ne törödj velük!!
2014. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KisCsibe13 válasza:
Igaz, én nem vagyok még gimis, de azt tudom, hogy az ilyen kis izéket le kell nézni a fenébe. Legközelebb kérdezd meg tőlük, hogy mit gondolnak, kik ők, hogy csak úgy pofáznak, mint öregasszony a tévének. Ja igen, és nehogy lássanak sírni, mert az csak motiválja őket tovább. Tegyél úgy, mint ha telibe sz*rnád az egész bandájukat, és szólj be nekik egy párszor. Tuti abbahagyják. Én mindig ezt csinálom, ha ilyen baj van. ;) remélem segítettem.
2014. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Áh, megértelek, ismerős. Nem kell velük törődni. Visszavágni sem kell nekik, ha továbbra is ilyenek maradnak, akkor majd jól arcon csapja őket az élet és majd nézhetnek.

És vannak barátaid ugye? Ők mind szeretnek téged, biztos hiányoznál nekik, ha elmennél. Előtted áll az élet, legyél erős, szurkolok :)

2014. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a vàlaszokat! Sokat segitettetek!:)) utolsó, igen nekik biztosan hiányoznék... remélem szeptembertöl végre felhagynak ezzel..
2014. aug. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!