Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én még bele tartozok?

Nyertes1000 kérdése:

én még bele tartozok?

Figyelt kérdés

szakképzett közfoglakkoztatott,(22-éves fiú vagyok)

nagyon szeretnék dolgozni!! (mint mindenki más)nem nagyon vesznek fel sehova sem kettő szakmám van! az lenne a kérdésem hogy a szakképzett közfoglakkoztatott-ba én még bele férek! (közmunkára szeretnék menni! de csak ha beleférek)! valaki le írná pontosan hogy kik lehetnek? :)



2014. júl. 27. 14:07
 1/2 nax° válasza:

ze hulyeseg.ne kozmunkara menj.

ha munkat keresel,eleve ugy kell felkelni aznap,hogy teged ma fel fognak venni.

tudni kell ugy oltozkodni,ahogy kell,ahhoz,hogy felvegyenek,es a legfontosabb: tudni kell beszelni.

nameg az sem art,ha tisztaban vagyunk magunkkal es olyan helyekre megyunk,ahova 'valók' vagyunk.

pl en egy erettsegivel meg eladoi vegzettseggel nem fogok odamenni a parlamentbe,hogy vegyenek fel tanacsadonak.

en hol eddig voltam,mindenhol elsore aztmondtak,hogy az orvosi utan kezdhetek,ha szeretnek.

2014. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! sokat segítettél! SZERENCSÉRE vannak szüleim akik támogatnak ! köszönöm még egyszer hogy "tisztába tettél" :)
2014. júl. 27. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!