Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fessem a motorom?

Babettaq100 kérdése:

Hogyan fessem a motorom?

Figyelt kérdés
Akril festékkel szeretnék nekiálni.milyen csiszolópapírral? Ha kell alapozó milyennel?ha lefújtam akrillal kell e utána lakk?ha igen milyen? Az eddigi festéseim nem lettek valami szépek.ezért kérdezem.köszönöm a válaszokat

#Akryllal való motorfestés
2014. júl. 28. 12:24
 1/1 bighorgasz válasza:
Az attól függ Mennyire akarsz rá költeni? Mennyire akarod hogy szép legyen? Van e a motoron sérülés? Milyen motor? megéri e? Mire használod? Én a saját motoromat a következőképp festettem le. A váz színét kikevertettem elég erős benzinálló mindenálló festékből. (3 órán belül fel kellett használni mert ha nem, akk beleszárad) a többit meg sima akrillal festettem. Rezgőcsiszolóval finomszemcsés csiszpával álltam neki, fémtisztára,a sérüléseknél szórógitt, utánacsiszolás, alapozó festékréteg (1x végigfújtam) majd miután az megszáradt még 2x körbefújtam (elég vastag festékréteg lett rajta) hagytam megszáradni, és végül egy kemény lakkot hordtam fel. A lakkot a sérülések elleni védelem miatt raktam fel (inkább az sérüljön mint a festés) Mondjuk ha esel vele akkor így is úgy is sérül, de a kisebb karcolások ellen jó.
2015. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!