Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomagok postázása. Hogyan?

Csomagok postázása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem nagyon postáztam még csomagokat, ezért nem is vagyok igazán tisztában azzal, hogyan mennek ezzel kapcsolatban a dolgok. Megköszönném, ha valaki felvilágosítana, mert őszintén bevallom, hogy a posta oldalán megtalált információktól nem lettem okosabb.

Mennyi a postaköltség, levélként vagy csomagként kell feladni, a postán mérik-e le a súlyt, buborékos borítékban küldjem-e a csomagokat, egyebek amit érdemes tudnom. Minden információt szívesen fogadok.


(Ruhákról, cipőkről, kiegészítőkről lenne szó)


Nagyon köszönöm!



2014. júl. 29. 13:47
 1/1 anonim válasza:

Én úgy szoktam, hogy bemegyek a postára leméretem és akkor mondják, hogy mennyi lenne. Mert az is szempont, hogy külföld vagy belföld + elsőbbségi stb.


De ha messze van a posta, akkor te is le tudod otthon mérni és van a posta oldalán ilyen kalkulátor.

2014. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!