Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki győzne szerinted: Ríviai...

Ki győzne szerinted: Ríviai Geralt vagy Ezio Auditore?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ez a 2 főhős éppen egy sűrű erdő közepén fényes nappal szeretné megölni az ellenfelét(egymást) szabadon választott KÖZELHARCI fegyver(ek)el.Semmi turbó csak a vas meg az ész használható. Szerinted ki jönne ki győztesen? Lehetőleg érvelj mellette :D

#Ezio #Witcher #The Witcher 2 #Ezio Auditore #The Witcher 3 #Assassin’s Creed #Geralt vs Ezio #witcher vs assassin's creed
2014. júl. 29. 19:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
geralt nak képességei vannak de ennek ellenére ezio nak nagyon sok fegyver közül választhat sztem ezio :3
2014. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Milyen fegyverekre célzol? :D én ilyen tőr, kard szinten gondolkodtam max
2014. júl. 29. 19:43
 3/36 anonim ***** válasza:
Valószínüleg Ezio képzettebb, és ahogy az első is írta sokféle fegyvere van (rejtett pengék (hidden blades), rejtett pisztoly (hidden gun), kard, dobókések, számszeríj, buzogány, valamint ha ide vesszük az Apple of Eden (az éden alma))
2014. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ha erről beszélünk a tömérdek vajákfőzet ellen kétlem hogy az éden alma elég lenne, de ki tudja :D
2014. júl. 29. 20:37
 5/36 A kérdező kommentje:
A képzettségről annyit még, hogy Geralt nem mai gyerek, még Ezio nagyapja is lehet valószínűleg :D már akkor kardot forgatott amikor még sehol nem volt, bocsi, hogy kötekszem csak próbálok ellen érvelni mindenre amit írnak ha tudok :D
2014. júl. 29. 21:17
 6/36 anonim ***** válasza:
meg a sok harctechnika (védekezés stb..) amit tanult hasznára válhat
2014. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelném, amit a kérdező is kiemelt: KÖZELHARCI. A dobókések, a számszeríj, a rejtett puska nem tartozik ide. De akkor feltételezhetjük, hogy Geralt sem használ sem főzetet, sem a jeleket. De azt mégsem teheti meg, hogy blokkolja a reflexeit, szóval szerintem Geralt nyerne Ezio a hosszabb, nehezebb és lassú fegyverekhez szokott. Buzogányokhoz, lándzsákhoz, kétkezes kardokhoz. De ha abból indulunk ki, hogy Geralt az acélkardot használja, akkor már a sebességével legyőzné Eziot. Mivel ő a lassú, a kard tömegére bízott ütőcsapásokhoz szokott és nem a Geralt által használt vágóvágáshoz. Az utóbbit nem tudtam jobban megfogalmazni. Tény, hogy a The Witcher a kendvenc játékom és előreláthatólag ez sosem fog változni, viszont végigvittem az Assassin'S Creed minden részét, szóval ismerem a harci technikáikat. Szemtől szemben Geralt nyerne. (Amúgy grat a kérdéshez, én is sokat agyaltam már rajta. :D )
2014. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kérdező, "A nagyapja is lehetne." Majdnem 300 év volt köztük. ;)
2014. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak annyit mondanék, hogy tetszik az érvelés :D, azt, hogy a nagyapja lehetne, nem úgy értettem, hogy szó szerint, hanem ha azt nézzük hogy Geralt már 100 évnél idősebb és arra szerettem volna ezzel célozni, hogy a tapasztalat az mindenképp Geralt mellett szól. Egyébként nem szeretném nagyban befolyásolni senkinek a véleményét, de annyit leírok, hogy szerintem mindenképpen Geralt jönne ki győztesen és várom az ellenérveket amikre szívesen reagálok :D
2014. júl. 31. 21:10
 10/36 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok és még annyit hozzátennék, hogy Ezio a késekkel meg nyilakkal se menne sokra, mert a witcherek képesek eltéríteni azokat.
2014. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!