Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Németországból várok...

Ha Németországból várok csomagot, és az ottani információk szerint a HERMES futárcég szállítja akkor Magyarországon pontosan melyik cég kézbesít majd?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 20:56
 1/2 Bencissimo válasza:

Ausztriából és Németországból érkező Hermes csomagokat a Trans-o-Flex szállítja ki.


Én sajnos Angliából várok egy csomagot, és nem találom a hazai felelős kiszállító céget... állítólag a héten kétszer próbálták meg kézbesíteni a csomagot, pedig egész héten itthon dekkoltam emiatt. :-(

2017. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt én is megerősítem. Nagyon köszönöm az előttem válaszolónak, mert ez alapján megtaláltam a csomagomat, csak a cég neve azóta ExpressOne. A Hermes csomagot később az Austrian Post hozta Bécsbe, onnan partnercégük Budapestre, innentől volt infó róla az ExpressOne rendszerében.
dec. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!