Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki kapta el Alonso sapkáját?

Ki kapta el Alonso sapkáját?

Figyelt kérdés
Egyáltalán elrepült a rajongókig?

2014. júl. 30. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy Erdélyi kis faluból érkező kedves szurkoló. Azóta a helyiek vele akarnak fényképezkedni.

Tényleg! Egy forumon olvastam, olyasvalaki írta, aki ismer valakit, aki ismeri ezt az illetőt.

2014. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2014. aug. 4. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne röhögjé tényleg így volt! Itt írja a csaj:

[link]

2014. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, akárki is volt az aki elkapta, az iszonyat szerencsés.

Nagyon durva eszmei értéke van egy olyan sapinak ami már Alonso fejét is megjárta. :D

Én még abban sem voltam biztos, hogy eltudta dobni odáig, de látszott azért hogy valami után nagyon kapkodnak :D


Ettől már csak annak van nagyobb szerencséje aki, egy sisakot kap el :D Egyszer Webber bedobta az ausztrálok közé, meg talán egyszer Vettel kesztyűvel is dobálózott.

2014. aug. 5. 10:22
 5/6 anonim válasza:

Olyan 3 méterre ha álltunk a helytől ahová érkezett a sapi. Nem volt érte nagy tülekedés meg semmi, kicsit megmozdult a tömeg (reflex-szerűen mindenki) de ahogy én láttam közvetlenül a srác kezében landolt, (aki ezek szerint erélyi) szóval nem volt vita, hogy kié legyen, plusz a földre egész biztosan nem került.

(Ellentétben az egyik fanatikus csávóval, aki több méterrel távolabb állt tőlünk, és közvetlenül elénk vetődött be, nem kicsit esett szegénykém... xD A mosoly azért megvolt, szerintem nem bánta jobban az esést, mintha nem próbálta volna meg. (Én rá is kíváncsi lennék, hogy ki lehetett...))


Egyébként a futam óriási élmény volt, annál tényleg csak a ceremónia része volt katartikusabb élmény. Leírhatatlan érzés a tömeggel együtt ünnepelni, kiabálni stb. Na, de ennyit erről.


Viszont örülök, hogy "jó kezekbe került", bár szerintem nincs olyan aki nem fogadta volna el szívesen, mondom ezt abszolút nem Alonso-fanként :)

2014. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál :)
2014. szept. 21. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!