Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia centerben lehet iskolatá...

Ázsia centerben lehet iskolatáskát kapni? Vagy melyik kínainál van nagy választék?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 12:37
 1/4 A kérdező kommentje:
*Asia Center, de gondolom érthető volt így is :)
2014. júl. 31. 12:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,de szerintem hagyd a kínait,én is vettem már ott iskolatáskát,persze,olcsó volt(4-5000),de olyan is volt a minősége.Egy kalap szar.Dobtam ki fél év után,és ha összeszámolod,akkor ez sem jön ki olcsóbban,hisz ha veszel egy márkásat(Nike,Puma,Adidas)az kerül olyan 12-13 ezerbe,de bírja is 4-5 évig(legalábbis én addig használtam,érettségiig).A kínai meg bírja fél évig,aztán vehetsz másikat.És évente két 4-5000 forintos táska nem olcsó mulatság.
2014. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre mindenkitől azt hallottam, hogy a márkásak sem bírják tovább mint a kínai (lévén mindegyik kínai :)), és összhehasonlítottam őket, nem is szebbek, így maradok a kínainál. Félévente veszünk egy új 4000-es táskát és ugyanott vagyunk, de mindig új táskája van a gyereknek.
2014. aug. 3. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen valóban szinte mindent kínában gyártanak,de azért ott is rengeteg különbség van a gyárak,az alkalmazottak között.:D Igen,ez a szempont eszembe sem jutott.:D De én nem bántam meg,hogy a "rosszabbik" kínairól váltottam a márkásra.:) Bár én akkor már gimnazista voltam,nyilván olyat vettem ami tetszik,meg késöbb is tetszik.:D
2014. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!