Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S! Valaki segítene?

S. O. S! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Először is bocsi, de nem tudtam melyik kategóriába soroljam a kérdésem!

Szeretnék segíteni gyerekeknek úgy hogy feljelentem a "szüleiket" ugyanis ezek a jószágok legyártottak egy halom beteg, fogyatékos gyereket, de egyiket sem viszik sem iskolába (kisegítőbe, ovódába) az egyik gyereknek 4 éve halasztgatnak egy műtétet, lemondják hogy addig is több pénzt kapjanak a betegség miatt! Én igazából ezeket az orvosokat sem értem, hogy engedhetik ezt?! Na meg tetvesek, és attól félek a kislányom is elkaphat tőlük vmit, mert 2 gyereknek ment fel a karján a piros csík! Ezt nem tudom mitől lehet a piros csík? De olyan körülmények között élnek, hogy az vmi borzadály, éheznek a gyerekek, egy nap egyszer kapnak enni, délig feküdniük kell az ágyban nehogy reggelit kérjenek, és télen a hideg lakásban élnek! Szerintetek ilyenkor hol a gyámügy??????? Kitől kérhetnék segítséget, de nagyon fontos hogy ezt én névtelenül szeretném tenni! Ezeknek a gyerekeknek jobb lenne állami gondozásban, a nőt 25 éve ismerem, ez már nem változik meg!!! Kit hívjak fel?


2014. júl. 31. 13:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!