Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lespoilerezné nekem az...

Valaki lespoilerezné nekem az egész tokyo ghoul mangát addig ameddig már meg van?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 00:02
 1/9 anonim válasza:
Az egészet kicsit nehéz lenne, én épp ma olvastam el a 91. fejezetet. Honnan kéne kezdenem? Az első fejezettől vagy valamelyik esemény utántól?
2014. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kb. a 30. fejezetig tudom a sztorit..#.#
2014. aug. 2. 19:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Amíg megküzd a fiatalabb ghoul nyomozóval, és elengedi azt. Touka-chan pedig Hinamival az öregebbel, aki meg is hal.
2014. aug. 2. 19:35
 4/9 anonim válasza:

Fejből írom, tehát előfordulhat, hogy kihagyok néhány dilgot, remélem, azért jó lesz.


Tehát: miután Hinami megmenekült, megjelenik Anteikuban egy fiatal és fura figura Tsukiyama, más néven Gourmet (franicául: ínyenc). Nagyon megtetszik neki Kaneki illata (gondolom érez benne némi emberi szagot).

Közben Yomo bemutatja Kanekit egy Itori nevű bártulajdonosnak (?), aki megemlíti, hogy más egyszemű ghoul is létezik (ember-ghoul keverék, szinte csoda, hogy megszületett). Ezen kívül megkéri Kanekit, hogy szerezzen információt egy bizonyos Ghoul Étteremről, ahova Gourmet jár.

Ezután Kaneki megmenti Nishiot, akit majdnem megettek. Találkozik egy ember lánnyal, Kimivel, aki Nishio barátnője (tudja, hogy a fiú nem ember).

Aztán nem igazán emlékszem, hogyan, de Gourmet meghívja Kanekit az Étterembe. Szegény kölyök eléggé meglepődik, amikor kiderül, hogy ő lenne az egyik főfogás. Valami nagydarab fura lény megpróbálja megölni és feldarabolni a vendégeknek, de akkor Kaneki szeme megváltozik, mire GOurmet teljesen begőzöl. Kinyírja a nagy izét ezzel megmentve Kanekit. (Nem akarja, hogy bárki más megegye ezt az igazi ínyenc fogást :D)

Ezek után (nem emlékszem, miért) Gourmet elrabolja Kimit (Nishio barátnőjét), hogy elcsalja Kanekit. Az a terve, hogy megegye Kanekit miközben ő Kimit eszi. Touka követi Kanekit, és ők ketten megpróbálják legyőzni Tsukiyamat, de nem sikerül. Nishio is próbálkozik, de kishíján meghal ő is. Kaneki rájön, hogy ha engedi, hogy Touka egyen belőle, a lány elég erős lesz ahhoz, hogy legyőzze Tsukiyamat. Amikor Touka beleharap Kanekibe, Tsukiyama totál megőrül, és eszetlen rájuk támad. Persze Touka nyer. Nem ölik meg Tsukiyamat.

EZ lenne az első fele, mindjárt folytatom ^^

2014. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Második rész:


Kaneki megtudja Itoritól, hogy a Kamishiro Rize névre hallgató ghoul nem létezik. (álnév)

Miközben sétál az utcán, egy Juuzo Suzuya nevű fura, 19 éves fiú (kihímezte a saját bőrét) ellopja a tárcáját. És egy kicsit később megölt egy pár ghoult, mivel ő is a CCG tagja.

Nishio is elkezd az Anteikuban dolgozni.

Megjelenik egy Banjou nevű, jó nagyra nőtt :D fickó, ki Rizét keresi. Megszagolja Kanekit, és rögtön azt hiszi, ő Rize fiúja :D. Aztán megtámadja, de Kaneki egy ütéssel kiüti. Banjou nagy, de gyenge.

(Közben megtudjuk, hogy létezik egy Aogiri nevű szervezet (?), amit egy One-Eyed Owl nevű ghoul vezet.)

Miközben Anteikuban beszélgetnek, beugrik az ablakon egy Ayato nevű ghoul, akiről kiderül, hogy Touka öccse. Vele jön még két másik ghoul (egy transzvesztita és egy másik, Yamori nevezetű, aki később NAGYON fontos lesz). Azért jöttek, hogy elvigyék magukkal Rizét, vagy azt, akinek pont olyan a szaga. El is viszik Kanekit.

Aogiri központjába viszik, ahol megtudja, hogy az orvosa Kanou pontosan tudja, mi lett vele, szándékosan ültette belé Rize Kakuhouját. (ez az a szerv, amiből a kagune "kinő")

Aztán Banjou segítségével megpróbál megszökni, de nem sikerül, és így Yamorihoz kerül.

Ő bead Kanekinek egy szert (elég morbid módon), amitől legyengül, de a regenerálódó képessége megmarad. A következő napokban kegyetlenül megkínozza a fiút, akinek a haja teljesen kifehéredik. A végén halucinálni kezd, Rizével beszélget a képzeletében.

Végül "elfogadja a ghoul-énjét" és sikerül kiszabadulnia. Yamori elmondja neki, hogy ha egy ghoul egy másik ghoult esz meg, akkor erősebbé válik. Harcolnak, Kaneki győz és megeszi Yamori kagunéját.

Közben a többiek (Anteikuból+Uta) elmennek, hogy megmentsék Kanekit. Touka párbajozik a testvérével, de veszít (megismerjük a múltjukat is). Megjelenik a megváltozott Kaneki (nem csak a külseje, a személyisége is más lett. sokkal kegyetlenebb) és megmenti a lányt. Majd, hogy bosszút álljon "félig megöli" Ayatot, ami azt jelenti, hogy a 206 csontjából 103-mat eltör. Egyesével.

Közben persze a CCG emberei is megjelennek, mert kaptak egy fülest (késöbb kiderül, hogy Hide adta). Ők harcolnak a híres One Eyed Owllal, aki azt mondja, ő nem öl embert. (sokkal sokkal később kiderül, hogy ez nem az igazi Owl, hanem az Anteiku főnöke volt)

Miután megszöktek, Kaneki, Banjou és Gourmet összefognak, és együtt (vagyis csak Kaneki) elintézik a Ghoul Étterem minden vendégét, azért, hogy elkapját az egyiket (nem sikerül, viszont Kaneki találkozik két lánnyal, akik olyanok mint ő).

Némi nyomozás után eljutnak Kanou doktor házába, ami alatt egy rejtélyes labort találnak. Kiderül, hogy Kanou Rizét (még él!) használta arra, hogy egyszemű ghoulokat készítsen, de eddig egyik sem lett tökéletes, csak Kaneki.

Ezel párhuzamosan a CCG-s Amon új társat kap, aki nem más, mint az előző lánya, Mado Akira. Hozzájuk fog csatlakozni Hide, és együtt indulnak Kaneki keresésére.

Valószínűleg kihagytam jó néhány dolgot, elsősorban Kanekire fókuszáltam :D. Remélem, azért érthető lett. Eddig itt tartok a mangában, de nagyon sűrűn jönnek a fejezetek. Amúgy van már anime is!

2014. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg a manga a 140. fejezetnél jár, 112 már le van fordítva angolra naponta 1-2 fejezet jön ki, ha érdekel a story ajánlom figyelmedbe, hogy olvassad el, mert nagyon jó manga.

Anime ebben az évben kb. 50. fejezetig fogja feldolgozni a mangát, ha elég népszerű akkor talán lesz 2. élvad is, de ezt kétlem. (Sajna egyre több az olyan anime, amiből csak 1 évad jön, azért hogy UP-olja a manga eladásokat).


Elöttem szóló kb. 90. fejezetig fejtette ki az eseményeket hiányosan, szóval ajánlom, hogy inkább Te olvassad el.

2014. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az első vagyok. Szerintem az anime kb. azután fog befejeződni, hogy Kaneki haja fehér lesz. Több nem fér bele 12 részbe, de az openingben már megjelenik, tehát addig muszáj lenne eljutni. Én mangafoxon olvasom, ott még csak 110-ig van meg (tovább is, de egy csomó fejezet kimaradt és nem szeretnék előre olvasni), amikor pedig a választ írtam, még annyi sem volt :D

Tudom, hogy hiányos, fejből ennyit tudtam összeszedni :(. Esetleg ki tudnád egészíteni?

2014. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért írtam kb. 50 fejezetet... a Jack-es fight is tuti benne lesz, mert az benne vt az OP-ben, amúgy ha jót akarnak akkor az utána lévő fight-okkal fejezik be, mert utána storyban is van egy 6 hónapos ugrás illetve ott lenne esztétikus sok szempontból befejezni,
2014. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így ezt 20-ban olvasva nagyon furi. Főleg hogy tudom hogy nem fehér hajú Kaneki-ig ment az anime XD
2020. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!