Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kés minőségi?

Szerintetek ez a kés minőségi?

Figyelt kérdés

szeretnék valami minőségi összecsukhatós kést venni univerzális használatra, mert amit olcsón vettem elég kuka, ki se lehet élezni, mert hiába élezem nem vág... stb...

szóval linkelem

SMITH & WESSON G10 : [link]


Vagy ezen az oldalon ha tudtok valami jó kést, ezek a márkák vannak :

Bear Grylls Gerber

Boker

Humvee

Mil-Tec

Schrade

Smith&Wesson

SOG

Solingen

United Cutlery

UZI



2014. aug. 1. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
S&W??? Hát, ha olyan jók, mint fegyverek terén, biztosan minőségi. :)
2014. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vegulis ez is lehet fegyver :D
2014. aug. 1. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem Böker és bear gerberem is van. nagy jó mind kető talán a Bőker Magnum a legjobb a piacon megfizethető ára miatt is.A többi taktikai katonai kések nekem nem tetszenek persze azok is nagyon jók csak iszonyú drágák és nagyon nem érnek annyit a Böker és a Gerber német szóval nagyon jók. A Mit-tec illetve a solingen nem nagy szám olyat ne vegyél
2014. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül Révész közép Maskara lett belőle:) [link]
2014. aug. 7. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Az S&W késeket már kismillió éve az United Cutlery gyártatja Kínában, tehát csak a licenc miatt S&W, és rég nem bírnak már annyit, mint a régiek. Amit vettél viszont, az egy fasza kis kés.
2014. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!