Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha youtube-ra töltünk fel...

Ha youtube-ra töltünk fel videót, és meghaladja a nézettség az 1. 000. 000. -t akkor télleg kapunk pénzt?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ismerősömtől hogy ilyenkor a youtube ad pénzt nem is keveset. Nem tudom hogy igaz e, először hülyének néztem ismerősöm. :// Nem tudom hogy ti ezt hogy tudjátok, de kíváncsi lennék a véleményetekre. :) A válaszokat előre is köszi.

2014. aug. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha engedélyezed a reklámok megjelenítését a videóidon, és regisztrálsz a rendszerbe akkor a reklámnézettség után jár pár cent. Ha eléred ezzel a havi kifizetési limitet, akkor kapsz pénzt.


A másik a partnerprogram, ott is ha teljesíted a feltételeket akkor jutalékot kapsz, de ott viszonylag magas a mérce és folyamatosan azon kell dolgoznod hogy tartsd és a emeld a szintet, azaz ez nem csak egy nyári-szünetnyi project.


A harmadik a jogdíjbevétel, ha regisztrált előadó vagy akkor a nézettség után is kaphatsz bevételt.


Mindegyikért komolyan meg kell dolgozni, lehetőleg rendszeres egyedi tartalmat kell nyújtanod.

2014. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Majd bocsánatot kérek ismerősömtől, én szegényt hülyének néztem, azt hittem csak viccel. (:(
2014. aug. 2. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak attól hogy magas a nézettsége, nem jár automatikusan semmi. Szerződni kell egy partnerrel vagy hozzá kell járulni és regisztrálni a reklámozási szolgáltatáshoz.


Jól be/felfutott és népszerű csatornák biztos keresnek annyit hogy megérje csinálni, de ez még nem fő megélhetési forrás, és a többség eleve rosszul csinálja. Van aki azért csinál videót hogy majd híres lesz és pénzt kap érte, aminek általában szenvedés a vége és a videó is erőltetett amitől nem, vagy csak nehezen lesz népszerű.

2014. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.:) Köszi.
2014. aug. 2. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szerződés van, akkor 1000 megtekintésenként nagyjából 200 forintot kapsz.


Persze inkább azt preferálják, ha te egy stabil videós vagy, és nem hébehóba csinálsz egy két milliós nézettségű vidit, hiszen ők csak úgy tudnak reklámot- szolgáltatást társítani a csatornádhoz, hogy oda visszajárnak az emberek, azaz folyamatosan videókat teszel közé (fenntartod az érdeklődést, és lesz egy stabil néző közönséged). Nyilván jó a milliós nézettség is, de az hamar lecsenghet időintervallumban, jobb ha inkább folyamatosan pár ezres- tízezres a nézettsége a vidiknek (folyamatosan feltöltögetve időben szétterítve), és így jön össze a milliós megtekintés.

2014. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!