Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! Van olyan program...

Mit tegyek?! Van olyan program hogy van egy kép és Facebook vagy bármilyen oldal megadja a srác oldalát? [13/L]

Figyelt kérdés
Rendben a kérdésemet elég hülyén fogalmaztam meg de mindegy...Van egy srác tökre jó fej meg minden..na szóval tetszik nekem de táborba ismerkedtem meg vele...és nem tudom a Vezetéknevét...De van róla videóm és képem is :D szeretném bejelölni ismerősnek de nem találom...Túl sok Tibor van a Földön :D

2014. aug. 3. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi...Szóval jól elcsesztem.
2014. aug. 3. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd találsz mást.. :)
2014. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha ő jelölne be téged?:D
2014. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2.válaszoló csak hogy tud ő az első fiú aki tetszik mert olyan normális nem olyan mint a többi idióta aki a sulimba jár vagy éppen ahol élek...

3.Nem hiszem hogy megtalálna túl sok olyan nevű lány van mint én és nem hiszem hogy ő is talán de soha nem tudom hogy milyenek a fiúk ha tetszik nekik egy lány vagyis tudom de nem akkor mikor engem szeretnek xd én azonnal felismerem ha egy srácnak ill. Lánynak tetszik vlk de ha valaki belém akkor nem :D a legjobb fiú haverom szerelmes belém szóval nem tudom hogy bejelölne-e....

2014. aug. 3. 20:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm :) biztos hogy nem örökké őt fogom keresni szóval 1-2 hét és bye bye boy! Vagyis remélem...
2014. aug. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!