Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz Girls und Panzer 2. évad?

Lesz Girls und Panzer 2. évad?

Figyelt kérdés
Ha lesz mikor?

2014. aug. 3. 01:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Idén nyáron kellett volna megérkeznie a Girls und Panzer ova Anzio-nak! Ez a rész az Anzio elleni mérkőzést dolgozza fel. Ezt a mérkőzést az alap sorozatban is megemlítik, de nem mutatják.

Ha jól tudom, akkor ezzel párhuzamosan készül egy Girls und Panzer The movie 2014 is!

2014. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:D
2014. szept. 7. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok!

Had kérdezzek én is valamit!

Régóta ismered ezt a sorozatot? Tetszik neked?

Eddig csak egy emberrel találkoztam itt, akinek tetszett, de ő nem méltóztatott válaszolni.

Ha láttad a sorozatot, akkor érdekességnem megemlítem, hogy van egy 6 részes ova sorozat is. Ez olyan kiegészítés az alap sorozathoz. Sajnos csak 2 részt feliratoztak belőle.

2014. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már láttam és nagy kedvencem.

Azt a 6 részes OVA-t már láttam,angol feliratban fent van mind a 6 az Animeultima.tv-n én ott néztem

2014. szept. 13. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is láttam az ova részeket, és az első 2 részéhez van már magyar felirat.
2014. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok!

Közben megjelent magyar felirattal az OVA Anzio, ha esetleg nem tudnál róla. Érdemes megnézni, hozza a megszokott hangulatot.

2015. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt már láttam.

Animeultima.tv-n fent van minden angol felirattal,azon néztem meg.

De köszönöm szépen :D

2015. jan. 3. 21:44
 8/12 anonim válasza:

Heló! Nemrég találtam rá a sorozatratra és nagyon tetszik. Mivel nagyon érdekel hogy van e több évad ráakadtam erre a posztra. Tudnátok segíteni? Nem sok mindent tudtam kibogozni a válaszaitokból.

Előre is köszi.

2017. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van az alap sorozat, ami 12 részből áll. Ehhez készült egy 6 részes kiegészítő OVA sorozat. Időrendileg az alap sorozatban játszódnak. Olyanok vannak benne, hogy elmennek fürdőruhát venni, edzőtáborba mennek, bemutatják a hajót, táncolnak, meg egyebek.


Utána megjelent a GuP ova Anzio, ami az Anzio elleni mérkőzést mutatja be. Ez időrendileg az alap sorozatban szerepel, de ott csak megemlítik. Ez a mérkőzés a Saunders, és a Pravda között van.


Utána megjelent a GuP The Movie. Ez már az alap sorozat után játszódik. Tömören az a lényege, hogy annak ellenére is be akarják zárni is iskolát, hogy megnyerték a bajnokságot. Sikerül elérniük azt, hogy megmaradhat az iskola, ha legyőznek egy elit csapatot. Létszámhiány miatt a többi iskola felsorakozik az Ooarai mellett, ezzel kiegészítve az erőviszonyokat.


A film után megjelent egy Alice War nevű OVA. EZ arról szól, hogy a filmben szereplő elit csapat vezetője látogatást tesz az Ooarai hajóján.


Ha jól tudom, lesz még egy film, és azzal fog lezárulni a Girls und Panzer.

2017. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kösz az infot. Az ujabb filmről lehet tudni vmit? Pl. Mikor jön ki?
2017. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!