Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért függesztett fel a twitter?

Miért függesztett fel a twitter?

Figyelt kérdés
Pár napja regisztráltam és csak annyit tettem, hogy pár emberkét bekövettem. Egyszer küldött már egy felfüggesztési üzenetet, de arra csak azt írta, hogy spam. Ma megint küldött egyet és ha megnézem csak azokat a szabályokat írja le, amik miatt felfüggesztés jár. Most ez mi a csuda lehet?

2014. aug. 3. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért senkit sem függesztenek fel csak mert be követtél egy két embert,szerintem olyat írtálki ami ütközik a szabályzattal,esetleg többen letiltottak(némitottak)vagy sértegettél valakit...erröl tudnék mesélni:D

Vagy csinálj másikat..

2014. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy twittet se írtam ki, se semmit nem kezdtem még el. Másnap meg amikor neki akartam látni jobban nézelődni akkor meg látom, hogy fel vagyok függesztve.
2014. aug. 12. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!