Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki rajtam kívül aki...

Van valaki rajtam kívül aki IMÁDJA az éhezők viadalát?

Figyelt kérdés

Mind a három könyvet és mind a két filmet imádom, napokig tudok róla beszélgetni, mindent szeretek ami éhezők viadalás, szóval beszélgetőpartner(eket) keresek!

13/L



2014. aug. 4. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy ideig imádtam. A könyveket gyorsan el is olvastam, de kezd egyre ellenszenvesebb lenni az egész. Inkább akkor már a Divergent. Persze ezeknek az adaptációknak mindig csak az első része jó.

19/L

2014. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ÉN nagyon imádom, nyugodtan írhatsz :) 13/L
2014. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretem, sokat tudok róla beszélgetni. ha szeretnél, írhatsz. 14/L
2014. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is imádom, most olvasom a 3. részt, de még mindig csak nagyon nehezen tudom letenni. 16/L
2014. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Habár fiú vagyok s 24 éves, imádom :) Megfogott a forradalom s annak gondolata, a lázadás. Megvan mind a 3 része a könyvnek, megszereztem a fecsegőposzátás zsebórát, s tegnap kaptam a szülinapi bulimon barátnőmtől és barátnőjétől fecsegőposzátás pólót, nyakláncot, karkötőt és az első 2 rész dvd változatát, boldog voltam nagyon :)
2014. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is imádom :) 15/f
2014. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Aha, én NAGYON imádom a filmet és a könyvet is!!!!
2015. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jelen!

A konyveket csomoszor olvastam, az eddigi osszes filmet lattam (2, 3.1 moziban) van disztum, polom, karkotom :))

Iiiiimaaaaadom

2015. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mondjuk, hogy ÉN!

Én is NAGYON IMÁDOM az éhezők viadalát!

2015. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!