Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni kis...

Dani99211 kérdése:

Szeretnék elkezdeni kis amatőr animációkat készíteni. Hogy tudom ezt elkezdeni?

Figyelt kérdés
Jól tudom, milyen nagy dologba szeretnék belevágni, de egyenlőre csak amatőr szinten. Azt is tudom, hogy némi nyelvtudás is jól jön itt, bár még csak 5 éve küzdök az angollal. Első kérdésem az lenne, milyen programot ajánlotok egy teljesen kezdőnek e téren? Mayát, esetleg 3D Maxot? (kicsit utána néztem az ilyen 3D modellezőknek ) És már azon is gondolkoztam, hogyha amatőr szinten eléggé belejőnnék az animációk készítésébe, akkor hogyan induljak tovább? Kezdjek el járni valami suliba, ami ezzel foglalkozik? Csak Budapesten van ilyen? Lehet hogy egyszerre sok kérdés, csak én ha elgondolkozok valamin eléggé komolyan, akkor eléggé hosszú lesz az a gondolatsor. :D Még egyszer kihangsúlyozom, teljesen kezdő vagyok e téren. A válaszokat köszönöm!

2014. aug. 4. 22:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Írjon valaki! :(
2014. aug. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!