Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kövér férfi nem kövér,...

Egy kövér férfi nem kövér, csak a kövér nő kövér? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igazat adok a kérdezőnek, mert így tapasztalom én is: a kövér férfi "mackós", a kövér nő "tehén". A hasonlatokon is érződik, hogy mekkora a különbség a kövérség megítélésében...
2010. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
nekünk van az osztálytársunk fiu ako olyan kövér mit egy disnó és mindenki szekálja... nah mjó mnéha még énis és van még nálla is kövérebb csaj és őt mindenki imádja és tiszteli!! nah ebnyi!
2010. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

A lényegen nem változtat: ha valaki kövér, az kövér.

Férfi, nő egyaránt lehet kövér.

Az mondjuk biztos, hogy a nők hajlamosabbak magukat kövérnek gondolni, már 5 kilós felesleg esetén is... Így nem nehéz megérteni miért "van" több kövér nő, mint férfi.

2010. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát.. Én most szeentem nem a kérdésre fogok válaszolni de ide illik.. :D SZóval.. Nálunk ugyanúgy a fiúkat-lányokat elítélek de tzalán tényleg a lányokat kicsit jobban.. De én úgy vagyok, hogy suliba mindenkivel jóban vagyok 1-2 emberen kívül.. De a fiúk k*rva rondának tartanak.. De mint barát elviselnek.. :D.. Általában.. xD Szóval.. Barátaim vannak.. De pasim sosem lesz.. :/
2010. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

szerintem egy férfi 100kg fölött kezdődik. a nőnek meg ott van vége! jó ha van mitfogni egy nőn csak legyen alakja. én 130 vok és nemfojok szét. inkább izmosabb vagyok és ha jól néz ki egy ducibb nő simán utána nézek.ez a véleményem.

18/f

2011. szept. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!