Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kövér férfi nem kövér,...

Egy kövér férfi nem kövér, csak a kövér nő kövér? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 14:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
47%
:-D
2010. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Egy kövér pasit jobban elfogadnak mint egy kövér nőt szerintem bár ez kortól is függ meg, hogy kinek milyen a kisugárzása. De a pasikat nem annyira piszkálják ezért, és nem is izgatja ő

őket annyira...

2010. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Az a véleményem, hogy ez is mentalitás függő dolog. Láttam már kövér pasit is a teste miatt olyan nulla önbecsüléssel, hogy az már szinte mínusz 1 volt. És láttam már rettenetesen kövér nőt is olyan önbizalommal és "szép, nőies vagyok" tudattal, hogy csak na.

Amit mondasz nem mindenkire igaz, de általában tényleg a pasikat szokta sokkal kevésbé zavarni a kövérségük, mint a nőket. Ennek nyilván az lehet az oka, hogy egy nő sokkal inkább tolerálja egy pasinál, ha nem éppen egy Dávid, de kedves, megértő, vicces, okos, mint egy pasi egy nőnél azt, ha nem csinos, bár kétségtelenül sok jó tulajdonsággal rendelkezik. (Direkt nem írtam soványat. )

2010. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak az a poén, hogy a nagyon sovány embereket elfogadott dolog, hogy b@szogatják, a kövéreket meg nem illik...
2010. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Bár én lány vagyok, de számomra gusztustalan egy kövér nő, foleg ha fiatal... Nem azt mondom, hogy mindenkinek legyen bomba alakja, hanem azt, hogy normális! Vagyis ne csungjenek róla a hájak meg azért álljon rajta valahogy a ruha.. A férfiaknak valahogy ezt jobban el tudom nézni, persze bizonyos határokig, mert egy férfi is borzasztó gusztustalan tud lenni ha szétfolyik..
2010. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kérdező leírta, bizony ez az emberek átlag véleménye tapasztalatom szerint...

Soványságnál, meg a sovány férfi nem férfi, de a sovány nő az mindent visz...

2010. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kövér férfira inkább azt mondják,h nagydarab,testes. A kövér nőt jobban lenézik,+ ők általában a kövér férfiaknak sem kellenek,kivéve ha igényesek.+ gyerekkorban kövér lányokat jobban kiközösítik mint a fiúkat.
2010. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknál ez inkább poén tárgya:-höhö ez nem háj hanem sörhas árnyékot ad....meg a sexgépezet üzemanyagtartálya stb stb stb.

Nők egy része szereti a mackós alkatu pasikat de a pasik a duci csajokat nem szeretik.

Nagy kufferba jó pakolni de szégyen vele mutatkozni.

Ők így gondolják.

2010. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nagy baromság, hogy a pasik nem szeretik a kövérebb nőket. Elárulom neked, hogy nagyon sok férfi barátom van és mind azt mondja, hogy a vékony nővel igaz jó mutatkozni, de tartós kapcsolatra inkább testesebb nőket szeretnek. Sokkal odaadóbbak, mint a csonkollekciók. Én sem vagyok egy csontváz, mondjuk megvan mindenem, mégis sokkal több pasi akart engem, mint a barátnőmet, akinek igazi bomba alakja van.
2010. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mert a nőkkel szemben sokkal nagyobb az elvárás :/
2010. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!