Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Steam account lopás. Mit...

Steam account lopás. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

eddig nem olvastam olyat ami velem történt szóval szeretném ha tanácsot mondanátok mit tegyek ebben a helyzetben.

3 nappal ezelőtt kaptam egy e-mailt hogy egy másik gépen aktiválták a steam fiókomat valahol kínában és megváltoztatta a stememen az e-mailt és a jelszavamat is és priváttá tette a fiókot. én egyből csináltam steam support accot és írtam is nekik de itt a bökkenő nekem csak a Counter Strike Global offensive volt dobozosan és abból elküldtem a képet ahogy a support oldalán írták. Összesen 27 játékom volt a többit a steamen vettem meg de nem én tettem fel pénzt rá. Egyszer régebben ugyan úgy feltörték az accomat de akkor nem csináltak semmit nem változtatták meg a jelszót sem az e-mailt csupán azt vettem észre hogy a steam pénztárcába feltöltöttek 300$-t nem értettem miez?! és én abból vettem meg a játékokat és most attól félek ha a support vissza ís ír nekem nem lesz elég nekik a CS:GO cd kulcsa a képpel hanem a többi játékról kellene hogy mivel vettem azokról pedig semmi nincs csupán az e-mailek amiket akkor kaptam amikor megvettem.

Vajon mi a teendő ilyenkor? Írtam a steam supportra és egy e-mailt is "copyright@valvesoftware.com"-ra is 3napja eddig nem jött válasz.


2014. aug. 7. 11:13
 1/3 anonim válasza:

Várj még pár napot,ha úgy sem okés a dolog írj még egy e-mailt.


meg nézd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=rPj20gP0AZU

2014. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom mit kell tenni meg is tettem a kérdés viszont az volt hogy elég lesz az 1 CD kulcs a bizonyításhoz hogy az enyém? mert a többi játékról nincs cd-kulcs és bankkártya adat mert nem én töltöttem fel a pénzt hanem az aki anno feltört
2014. aug. 7. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Online vásárlásnál kapsz egy 'Confirmation code' vagy 'Confirmation Number' az a CD kulcs megfelelője tudtommal. Szóval ha kérik akkor azt ad meg.
2014. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!