Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemes venni? Samsung...

Mit érdemes venni? Samsung Galaxy S5/Iphone 5s/LG G3?

Figyelt kérdés
Véleményt kérnék hogy melyiket érdemes megvenni:D

2014. aug. 7. 14:36
 1/4 anonim válasza:

Ha nagy képernyőt szeretnél, akkor az LG G3-at, mivel kb. ugyan akkora mint az S5, de nagyobb a kijelzője.

Ha eddig nem nagyon volt okostelefonod, akkor az iPhone 5s egyértelmű operációs rendszert és megbízhatóságot kínál. (De szerintem az Apple egy kicsit le van maradva.)

Ha fontos a 16 megapixeles kamera, a vízállóság vagy a pulzusmérő, akkor Galaxy S5-öt vegyél.


Árban és tudásban az LG G3 éri meg a legjobban.

A QHD kijelző egy kicsit lassítja a rendszert, ez a processzor csak "elmegy" ehhez a kijelzőhöz. Érdemes lehet megvárni a Snapdragon 805-ös procival érkező modellt, illetve 3GB RAMmal vegyed szerintem.


A következő iPhone-t szeptember 9-én mutatják be, érdemes kivárni, "mit főzött Tim Cook az Apple konyhájában".

2014. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyikse. Samsung galaxy Alphát érdemes megvárni. Vagy Samsung galaxy Note 4et.
2014. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az lg g3 akadozik egy kicsit. Szóval ha már több mint 100000 forintot kiadsz egy telefonért az már inkább ne akadozon.

iPhone 5s relatív an kicsi a képernyője nem olyan jo játszani, filmet nézni és webet böngészni rajta. De az op. Rendszere elég jó.

Samsung s5 szerintem felesleges dolgokért kérnek el plusz pénzt pl. Pulzusmérő + ujjlenyomatolvasó nem a legjobb. A 2gb ram a note 3 után már nevetséges a Samu telefonokban.


Ha már jó telefont akarsz venni vagy vedd meg a Note 3 vagy várd meg a note 4-et.


A note 3 nak is kevés hiányossága van de azokból úgyse használnal ki sokat Pl ujjlenyomatolvasó, vagy pulzusmero. Viszont több rá ja van. A kamerája igaz hogy kevesebb mint az s5 de nagyon jo képeket készít. Plusz a proci kicsit gyengébb de mindent elvisz szerintem több mint egy évig biztosan.


A note 4 pedig abszolút a legjobb telefon lesz 2015 április májusig.

2014. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*tobb ramja van
2014. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!