Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sziget fesztiválra megyek, de...

Sziget fesztiválra megyek, de nem sok előadót ismerek?

Figyelt kérdés
A helyzetet leírtam a kérdésben. Leginkább a Bastille, Macklemore és Lilly Allen koncert érdekel, amik ugyan azon a napon lesznek. Viszont 13,15,16,17 előadóiról kb semmit se tudok. Mármint de, Placebo nem az én tetszésemnek való, Skrillexet úgyahogy bírom, és Imagine Dragons is az egyik kedvencem. A többi nappal bajban vagyok. Melyik számokat hallgassam meg?
2014. aug. 8. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Beírod a Youtube keresőbe az előadó nevét, és belehallgatsz néhány számba, esetleg keresel néhány cikket.


16-án feltétlenül ajánlom a Madness-t. Nem mai zenekar, de minden idők egyik legmókásabb angol zenekara. Ha szereted az angol humort, akkor őket is bírni fogod.


Utána Prodigy. Minden évben eljönnek, régi motorosok, technóban megkerülhetetlenek.


Én ezt tudom javasolni.

2014. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el workshopokra, művészeti előadásokra, cirkuszba, lumináriumba
2014. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!