Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szüleim mindig mondják hogy...

Szüleim mindig mondják hogy ha sok répát eszek, megtanulok fütyülni. Ez igaz? 12/L.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

xDxD

egyébként nem igaz, ez csak valami "ösztönző beszéd" arra, hogy egészségesen táplálkozz. Gondolom, csak azért mondják.

2010. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Csak azért mondják, hogy megedd a répát, semmi köze nincs a fütyüléshez.:)

A Popeye című mesében, Popeye is azértlesz erős a spenóttól, hogy a kisgyerekek is erősek akarjanak lenni, ergo megegyék a spenótot.


Amúgy aranyos kérdés volt:)

2010. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha sok répát eszel jó lesz a látásod:

Láttál már szemüveges nyulat? :)

2010. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Igaz. :)

Ugyanis, ha répát eszel, jobb lesz a látásod este, és a sötétben nem fogsz elesni és kitörni a metszőfogaidat, így fogsz tudni fütyülni. :)=

:P

Így egész egyszerűen levezethető a dolog. ;)

2010. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha sok forró levest eszel a reggeli sietségben, akkor van rá sansz.
2010. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Nekem is mondták, ettem is rendesen a sárgarépát, és utólag csalódtam, hogy nem tudok fütyülni. Becsaptak.
2010. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták a szüleim..de inkább lemondtam a fütyülésről!(amúgy utáltam a répát)Aztán egy 9-10 évesen megtanultam fütyülni és megszerettem a répát is.. LOL xD
2010. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!