Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkahelyemen rendszeresen...

A munkahelyemen rendszeresen tartanak szekrényellenőrzéseket. én ezt nagyon megalázónak tartom ezért szeretnék egy kis csínnyel kedveskedni, amitől zavarba jönnének a szekrényemben kutakodók. Kérdés?

Figyelt kérdés
Egy korbácsot és egy szopóállarcot szeretnék a szekrényembe rakni? vajon kirúghatnak érte?

2014. aug. 10. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rúgnak ki szerintem, csak leégeted magad.
2014. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen munkahelyen vagy pontosan?

Szerintem nem ilyen marhaságokkal kellene "visszavágni", mert járhatsz rosszul is. :D

2014. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami olyat tarts ott, amitől tényleg zavarba jönnek: igazira hasonlító műpénisz, esetleg az ellenőrzést végző személy fényképei a szekrényajtó belsejére ragasztgatva, kis szivecskékkel díszítve...
2014. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár életkorom miatt már nem nagyon ugrálhatok, de én a felmondásomat plakátolnám ki, megtoldva egy keresettel, amelyet a munkaügyi bírósághoz (vagy annak jogutódjához, valami biztosan van.) adtam be. Nem hinném, hogy törvényes ez az lejárás.
2014. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket :D a műpéniszen nagyot röhögtem , mert zen már a haverommal elgondolkodtunk. egyébként gyárban dolgozom, ahol több , akár 30 ember is öltözik egy öltözőben
2014. aug. 10. 23:19
 6/7 A kérdező kommentje:
a műpénisz azért is lenne jó ötlet, mert férfi vagyok. így talán azért sem mernének mit szólni, mert azt hinnék az intolerancia
2014. aug. 10. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Sorkatonaként valaki a "Szolgálati elöljáróim névsora" című listát tett ki a szekrénye belső oldalára, szobaparancsnoktól fel egészen a hadügyminiszterig. Meg egy bakancs karbantartási útmutatót. Szóval "rájátszott" az elvárásokra.
2014. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!