Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek felvennének a...

Szerintetek felvennének a Madách Imre gimibe? 7. évvége 4.21 lett az átlagom! Olyat olvastam hogy csak akkor jelentkezhetsz a gimibe ha a hozott pontok eléri a 56 pontot!

Figyelt kérdés
8-ban peddig valamelyik tantárgyból 5-nek kell lennem hogy elérjem a 56 mert ha tartanám a szintet akkor csak 54 pont lenne!
2014. aug. 11. 11:52
 1/4 anonim válasza:

A nevesebb iskolák közül - mint a Madách - sokan úgy csinálják a felvételiztetést, hogy megszabnak egy minimum ponthatárt, ami alatt senkit sem vesznek föl. Bár én úgy tudom, hogy ez az írásbeli után van, és akkor van meghúzva a határ: aki alatta van be se hívják szóbelizni. (Nálunk legalábbis így történt pár éve, oszt.társam is így esett ki)


És jobb, ha belehúzol, mert jobb, ha nem a minimumot célzod meg, hanem kicsivel fölébb, hogy magabiztosabb lehess.


Amúgy jó suli (-nak mondják sokan, engem általánosban nem igazán érdekelt mert már megvolt az álomsulim) és megéri kicsit összekapnod magad az utolsó félévre hogy bekerülhess.


Sok sikert hozzá

2014. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segíttél és megfogadom a tanácsodat!!!!
2014. aug. 11. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj,és sikerülni fog.
2014. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi úgy lesz!!
2014. aug. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!