Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleim elveszik azt a...

A szüleim elveszik azt a pénzt amiért keményen megdolgozok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves vagyok és szorgalmasan járok dolgozni nem is megyek nagyon szabadságra max egy évben 1-2 szer vagy kényszer szabadságra. Körülbelül 60 000 et ha megkeresek egy hónapban van amikor 71 et és van amikor túlórákkal 100 at is.. olyankor 12 ezek vagy vasárnap és szombaton is bejárok. Nyitottam új számlát, viszont a mai nap a régi számlára küldték ami a tesómé és így nem tudom felvenni, a mamám fogja aki ha teheti az összes pénzemet elveszi. Max 5000 et kapok és akkor még sokat is mondtam... Az álmom hogy elköltözzek végre otthonról hogy decemberig összegyűjtsek legalább 100 000 et hogy albérletet kivehessek pesten és ott keressek új munkahelyet. De így nem tudok? Hogyan tudnék pénzt összegyűjteni mikor a 0 án állok?

2014. aug. 11. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
már bocs hogy ezt mondom a mamádról de elég szemétség ellopni a saját gyereked pénzét. és én ezt a képébe mondanám az apámnak ha ezt csinálná velem (nem szoktam finomkodni olyankor ha vmi nem tetszik) sztem ha nem is olyan durván mint ahogy én tenném de meg kellene neki mondanod hogy ne vámolja meg a saját verítékeddel összekapart pénzedet.
2014. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de 21 éves vagy, akkor meg mi közük van hozzá, állj a talpadra.
2014. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21 éves vagy, ne hagyd hogy ezt csinálják. Azért te dolgozol meg, a tiéd. Persze lehet nekik adni belőle ha úgy látod hogy megszorulnak, de az nem járja hogy majdnem az egészet elveszik. Nem vagy már gyerek. 100 ezer forinttal nem fogsz tudni elindulni Pestre, az albérletet meg az egyéb szükségleteket se lehet fedezni ennyiből. Maximum ha egy szoba-konyhás lyukban akarsz kuporogni étlen-szomjan. Legalább a duplája kell addig, míg nem találsz munkát és kapod meg az első fizetésed.
2014. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!