Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó BLOG...

Tudnátok mondani jó BLOG NEVEKET (angolt lehetőleg)?

Figyelt kérdés
Indítok egy Niall Horan fanfaction-t és nem tudok jó nevet a blogomnak. A történet az lenne, hogy Niall és a banda társai fogadnak, hogy Niall felszed egy lányt 2 hét alatt és ha sikerül, akkor kap valamit (vagy nem tudom ezt még nem találtam ki), ha nem akkor megszivatják vagy nem tudom.... na és Találkozik is egy lánnyal, akit magába akar bolondítani és a lány bedől neki és belé szeret, ahogy Niall és a lányba, de a lány rájön, hogy ő egy fogadás alanya és ettől kikészül... a folytatást még nem tudom, de ennyi a lényeg :)

2014. aug. 11. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

először is: az fanFICTION, nem faction..

amúgy meg lehetne a cime: fakelove (hamis szerelem), de én tuti nem adnék neki angol címet, az ilyen 1D sztorikat olvasgatók 80 százaléka nem tud angolul..

2014. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat félre írtam a fiction-t :) és köszi a tippet :)
2014. aug. 11. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen film.

Így meg,hogy fictiont írsz csak az 1D rajongók fogják keresni. Nem jó ez. Tele van a net ilyenekkel és a legtöbb egy összeálló mondatot se tud leírni.

2014. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább agyar címet adnék neki. Viszont van ilyen film is.
2014. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!