Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Családi pótlék? Bővebb infó a...

Családi pótlék? Bővebb infó a kiegészítésben.

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy OKJ-s képzést végig jártam az évet, de 1 tantárgy nem sikerült de nem is szeretném folytatni mert rájöttem, hogy ezzel az OKJ-val nem sokat érek.21 éves leszek szeptemberbe szóval a családi pótlék elvileg már nem jár szeptembertől. Visszamenőleg vissza kell fizessem az előző 2 hónap családi pótlékot ha még nem iratkoztam ki az iskolából? (Augusztus hónapig végig kiküldték a családi pótlékot, és szeptemberbe elején tervezek kiiratkozni miután lemondattam a családi pótlékot).

2014. aug. 11. 21:59
 1/1 A kérdező kommentje:

egyébként a biztonság kedvéért a pótvizsga díjat befizettem, nehogy belekössenek. (Lehet elmegyek a pótvizsgára de akkor se fogom folytatni az OKJ-t ha esetleg sikerül).

Ja és 2 éves OKJ ez volt az első év.

2014. aug. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!