Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két régebbi játékot keresek....

Két régebbi játékot keresek. Tudok segíteni? (lent olvasd tovább ^^)

Figyelt kérdés

Az első, amit keresek egy olyan játék amiben csak úgy ölni kellett az embereket.. egy emberrel voltál és jártad az utcákat és akit láttál az megölhetted. Volt valami nagy kaszinó is.. sajnos csak ennyire emlékszem, + arra is, hogy én amikor játszodtam ritkán öltem fegyverrel, inkább lapáttal vertem szét mindenkit..


A második egy háborús játék volt.. két külömbözőcsapat volt, és meg kellett ölni az ellenfélt. Ebből sem emlékszem sokmindenre, max annyira, hogy egy kastélyszerű, vagy inkább ilyen nagy épületben játszódott és sok helyen náci jel volt a falakon.


Kb ennyi. Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2014. aug. 13. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elso a Postal vagy a Postal 2. A masodik valoszinuleg a Return to Castle Wolfenstein.
2014. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szépen köszönöm! :)
2014. aug. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!