Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nincs onbizalmam?...

Miert nincs onbizalmam? Bovebben lennt.16/L

Figyelt kérdés
sokan mondjak h szep vagyok,nincs velem semmi baj.sok baratom volt mar,volt jo es rossz kapcs is.megsincs se onbizalmam se onbecsulesem.nem vagyok kover es semmi kulonos ismertetojelem sincs.neha ha tukorbe nezek tetszek magamnak,neha pedig nem.utcan nagyon ritka h a szembejovo emberek szemebe merek nezni.mint akarcsak a buszon.volt olyan szitu,h egy pasival csak azert nem jottem ossze,mert azt gondoltam,h tul "tokeletes" hozzam kepest...ha van vmi tanacsod h h tudnek ezen valtoztatni,kerlek irj.koszonom (:
2010. jan. 13. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nézegesd magad a tükörben és hidd el hogy egyre jobban fogsz magadnak tecceni és begyakorolhatod h mikor milyen mimikát vegyél elő....pasiknál a szempillarebegtetős szexiset :)
2010. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj nem szeretnek csabitani meg semmi ilyesmi :D van baratom...csak pl ha mondja h szep vagy csinos vagyok,nem tudom miert,de nem tudom elhinni.
2010. jan. 13. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nemrég még nekem is ugyanez volt a problémám! Tudod mit csináltam? Osszeszedtem magam és elgondolkoztam azon, hogy miben vagyok jó, hogy mik a jó tulajdonságaim és mivel vagyok megelégedve magamon.. Aztán szépen lassan megbékéltem :) Tudom, hogy ha mások is olyannak látnának, mint amilyennek én láttam magam, a kutya sem szólna hozzám, így aztán változtattam a gondolkodásomon.. Tudod mindenkin más a szép, nem lehet, hogy mindenkinek pl. egyforma kerek feneke legyen, mert nem vagyunk egyformák!

Rájottem, hogy nem várhatom el azt az emberektol, hogy mindig az én onbizalmamat erosítsék, ezt magamnak kell, nem pedig másoknak!

2010. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom,megprobalom. (:
2010. jan. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!