Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube-ra milyen filmeket...

Youtube-ra milyen filmeket szabad feltölteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok gondolkoztam hogy csinálok egy filmes csatornát youtube-ra de nem tudom ,hogy milyen filmeket lehet feltölteni és ,hogy milyet nem!Egyes filmeket letörölnek egyes filmeket meg le se kakilnak hogy fent van! Segítsetek nekem köszönöm előre is!
2014. aug. 13. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg olyant csak, amelynek te vagy a készítője, jogtulajdonosa. Illetve tartalma nem ütközik jogba.
2014. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyiket sem lenne szabad feltölteni. Csak vannak olyan jogtulajdonosok, akik nem foglalkoznak vele, hogy a termékük (maga a film) ingyen elérhetővé vált (ezáltal ők várhatóan elestek némi bevételtől). Meg talán van egy-kettő, amelyik szerződésben áll a YT-bal és az adott videó generálta bevételekből a jogdíj kifizetésrekerül.
2014. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem értem :) Köszönöm a válaszaitok! :)
2014. aug. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!