Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szép írás tanulható?

A szép írás tanulható?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán írok, szeretnék megtanulni szépen írni... Tanulható?
2010. jan. 13. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Persze, de nem ilyen korban.


Az óvodában azért erőltetik a rajzot, mert később ennek köszönhető a szépírás. A gyerekem utált rajzolni és ez látszik az írásán.

2010. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem tanulható... Nézz a neten, wordben vagy valahol szép betűket, másold le és utánna próbálj meg olyan betűkkel írni. És itt ne a legcifrábbakra gondolj. És az írás amúgy is sokat változik, FŐLEG ebben a korban.
2010. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok,mint az utolsó. Én is utáltam rajzolni,most meg is látszik! A tanárok mindig magyaráznak,hogy írjak már olvashatóan! Néha tudok szépen is írni,de az nagyon megerőltető nekem. Túl lassan írok és egy idő után már idegesít!
2010. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor én is nagyon lassan írok... :/

De köszi a tippeket! :)

2010. jan. 17. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Abszolút tanulható, pont azt tudom mondani, mint az előttem szólók. Gondolj bele, hogy tanultál meg elsőben írni. Rengeteget kellett gyakorolnod, hát most is ugyan ezt kell tenned, megállás nélkül gyakorolni.


Csak még annyit, hogy mindig is utáltam rajzolni, meg is látszik a RAJZAIMON, de nagyon szépen írok, tehát a kettő nem minden esetben következik egymásból :)

2011. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tipikus "fiú" írásom volt még nyolcadikban, 11.-ben már az egyik tanárom irigyelte az írásomat. Egyszerűen el kell határozni, és mehet. Legyen "példaképed", akinek tetszik az írása, és próbáld meg utánozni, próbálgasd, gyakorold, és menni fog. :)
2011. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen tanulható, csak gyakorlás kérdése.

Többieknek: a rajz és az írás nem függ össze. Ez baromság. Írhat bárki szépen, annak ellenére hogy mindig is utált rajzolni/vagy nem is rajzolt és fordítva.

Én pl olvashatatlanul írok, annak ellenére hogy mindig is rajzoltam, szerettem, és országos rajzversenyeken dobogóhelyes helyezést értem el.

2011. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az hülyeség hogy a rajzal összefügg mert : én ismerek olyan embert aki nagyon szépen rajoz és nagyon szépen is ír!

de olyat is aki szépen rajzol és csúnyán ír! énis ilyen voltam ..de megkell tanulni meg lehet mostmár elég szépen írok :) !

2011. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!