Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Poszter nyomtatás?

Poszter nyomtatás?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyomtatni weboldalon keresztül jó minöséggü posztereket. És nem tudom h milyen weboldalon tudnám ezt megrendelni házhoz szállítással együtt. pl leadnék vagy 10képet és az kinyomtatnák és kihoznák nekem. Ti mit ajánlotok nekem?

2014. aug. 14. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Webes nyomtatást nem ismerek, de pl. Copystore-ban vagy copyguru-ban vállalnak poszter nyomtatást is. (ezek ilyen nyomtatós helyek, ahol pl. önkiszolgálóan is tudsz nyomtatni vagy szórólapot csinálnak neked stb.)

Persze ez leginkább akkor játszik, ha budapesti vagy. (házhoz nem viszik ki, de van pár Budapesten, úgyhogy az nem gond, ha itteni vagy.)


De ha nem is vagy budapesti, a közeletekben is valószínűleg van valami hasonló üzlet.

2014. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van de itt nagyon drágállom és nem tudom máshol milyen árba van. Itt nálunk 325ft + Minden megkezdett negyed óra munkadíja 500Ft
2014. aug. 14. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A Cewe-nél próbáld meg, ők rengeteg féle nyomtatást csinálnak. Mi fotókönyvet és naptárat csináltunk már náluk.
2014. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól nagyon messze lakom sajnos.
2014. aug. 14. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Cewe-nél csináltattam, nagyon sok félét lehet csináltatni jó áron és sok méret lehetőség is van.

Ha kell küldök linket.

2014. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!