Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabályos-e postásnak segíteni?

Szabályos-e postásnak segíteni?

Figyelt kérdés

Szabályos, ha egy postás hívja a gyerekét osztani a leveleket?

Ha nem, hol lehet bejelenteni, és mire számíthat a postás?


2014. aug. 14. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan fel akarsz jelenteni egy postást, mert segít neki a gyereke?
2014. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A postás csak azért felel, hogy a levelek a címzetthez érkezzenek, az, hogy ö személyesen dobja be a postaládájába vagy a gyereke is segit ebben, teljesen mindegy.


Ettöl eltekintve igen szemét alak lehetsz, ha ilyen egyáltalán megfordul a fejedben, hogy ezért feljelentsd.

2014. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A gyerekét konkrétan hogy is mondjam ... rá erölteti.

Ha nem megy, zsarolja, fenyegeti, hogy nem találkozhat a párjával, nem mehet hozzá, eltiltja tőle, bár nem csak a segítség elutasításánál teszi ezt az adott postás-szülő, mindennél. Tehát ezzel a gyereket akarom védeni. Ismerősöm

2014. aug. 14. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
AHA, ezek szerint te vagy a gyerek!
2014. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állítólag sehol nem volt olyan könnyű dolga a Gestapónak, mint Magyarországon. A feljelentési kedv azóta sem csökkent. Naponta olvasok itt hasonló kérdéseket.
2014. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A srác megtanulja, hogy mi az hogy fizikai munka és ha lesz esze tanul belőle, hogy többre vágyjon és ne kallódjon el. Tudod én pl. diákkoromban szartam bele az egészbe nagy ívben jó lett volna ha valaki megmutatja nekem, hogy milyen is a nagy K betűs élet. De rájöttem magamtól is. Én is postás lettem szoptam 5 évig de a kitartásomnak köszönhetően (amit már gyerekként is megtanulhattam volna) előrébb léptem.


Ha hivatalvezető tudja és engedélyezi akkor semmi probléma, ha viszont degenerált és te feldobod és a postást és ez miatt kirúgják, akkor szerinted egy munkanélküli apa mellett jobb sorsa lesz a gyereknek?

2014. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lányról van szó, én fiú vagyok. A lány már fizikailag és idegileg is kivan tőle, fáj a háta/dereka, és 18 éven aluli.
2014. aug. 14. 21:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez a férfi mánia, de elfelejtettem azt is írni hogy a postás nő, egy anya.
2014. aug. 14. 21:35
 9/10 anonim válasza:
Akkor menj és segíts neki!
2014. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Se nekem se a lányának nem kéne segítenie mert nem is Én, és nem is a lánya vállalta azt a munkát sok sok évvel ezelőtt és nem is Én és nem is a lánya kapja a fizetést a munkáért, miközben mehetne máshova is dolgozni.

Tudom, a lánya kap biztos tőle pénzt, de az első akkor is érvényes.

2014. aug. 14. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!