Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy minecraft bukitos...

Van egy minecraft bukitos szerverem essentials pluginnal és alapból úgy álítódott be hpgy akinek nincsen ragja nem tud teleportálni ezt hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem válasz a kérdésedre, de minek még egy tömegszerver a rengeteg másik közé? Tudom, mit gondolsz, mégpedig hogy a rangrendszeredből majd meggazdagszol. Ebben több hiba is van.

1.) Ez nem fog megtörténni. Ha kapsz is egy kis pénzt, az még annyi se lesz hogy a szervert kifizethesd még egy hónapra.

2.) Hivatalosan a Mojang is letiltotta egy-két hónapja a Minecraftból való bárminemű pénzszerzést. Tehát ha te ennek ellenére is bevezetnél egy rangrendszert, te ezzel illegális tevékenységet követnél el. És itt az illegálist komolyan kell venni, nem úgy mintha csak simán letorrenteznél egy játékot. A Mojang tényleg behajtja a büntetést rajtad.


Most tudom, biztos felhozod majd a MesterMC-t, hogy "jaj a tulajdonosa meggazdagodott belőle és még a mojang sem csukatta le őket".

Nos, ennek két oka van: Az egyik az, hogy ez volt kb. az első Minecraft tört szerver, és mivel korábban csak az létezett, rengeteg játékos ment fel rá. A pénzt pedig az anyjuktól mobilt elcsóró 9 éves kisgyereketől szerzik.

Hogy a Mojang miért nem tiltotta le őket? Nos, ennek az oka az hogy nagyon szépen tudnak rejtőzködni. De hidd el, egy nap elkapják majd őket. És az a nap egyre közeledik.


Nos, remélem meggondoltad magad a szerverkészítéssel kapcsolatban. Ha már mindenképpen szervert szeretnél csinálni, akkor az legyen non-profit, és legyen egyedi, kreatív. Ne a szokásos "fafarm" "telekrendszer" "pvp aréna" és hasonlók. :)

2014. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SIDLER22 ***** válasza:
Nézz utána az essentials permissionjainak. Amúgy meg az előttem válaszolónak teljesen igaza van. Már van így is elég sok minecraft szerver amin játszanak. Nekem 3 szerverem is volt. Ahányszor felmentem mindig csak egy gyerek szerencsétlenkedett de az is csak op-ért. Végül meguntam a bizniszt. Elkezdtem gyűjteni egy új gépre és most itt ülök a The Forest meg a BF 4 meg a Slender meg az 56 Feliratkozott YouTube-os embereim társaságában :) Ezt javasolnám neked is ne a szaros bukittal menjen el az időd. Úgyis csak csalódni fogsz. Én már megpróbáltam 3 szerverrel is beilleszkedni a minecraft szerver társadalomba de nem sikerült.
2014. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

a /mangdel <csoport> -al tudsz csoportot törölni

a kedő csoport neve Default

a többi alap csoport:Builder, Owner, Moderator, Admin

2014. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves SIDLER22 és előzöválasoló én nem pénz szerzés céljábol csinálom a szerver 1 sorban unom már hogy mindenért fizetni kell és ugy döntöttem csinálok egy szervert 2. indok pedig hogy több pályámat is megszeretném osztani de atól fögetlenül köszönöm hogy szántatok rám időt
2014. aug. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!