Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon unatkozok.

Mit csináljak? Nagyon unatkozok.

Figyelt kérdés
Mellőzzétek azokat a "verd a segged a földhöz vagy ilyesmi válaszokat, mert nagyon nem segít. :D Otthon vagyok, most elég rossz az idő, de még ha jó is lenne, nem segítene... Van itthon 2 idióta testvérem, az egyik mindig ellóg valahova a barátaival, a másik pedig ritkán megy el, de egész nap ott van a gép előtt, persze én is ezt csinálom, de hát nem tudok mást. Nem tudok lemenni, vagyis nincsenek barátaim, vagyis van 1, akivel összevesztem, de még messze lakik. A TV-ben hülyeségek mennek, a gépen szoktam leginkább sorozatot nézni, de hát nem létezik olyan amit én megállás nélkül néznék mert már 5 20 perces rész után nincs kedvem nézni. Filmmel ugyanez van. Nincs kertünk, szóval nem tudok napozni meg ilyenek. Könyvet nézni se tudok, mert amik itthon vannak azok nem valami jók, elég unalmasak. Van itthon egy csomó társasjáték meg ilyenek, de hát az már elég unalmas hogy 100-szor játszottam velük, vagy már kinőttem, de amúgy se tudnék játszani a tesómmal, mert elég idióta, mármint hogy v'mi baromságot beordít aztán felborítja a táblát. >< Beszélgetni nincs miről vele, sokat dumáltunk már. :D Gépen meg szinte semmit se tudok csinálni, facebook is elég unalmas, ritkán van fenn valaki akivel tudnék beszélni. Van egy macskám, de elég idegbeteg, mert miután játszottam vele eléggé kretén, mindig elbújik mikor kimegyek, és 2 lábon elém ugrik, hogy megijesszen. O.O Szóval várom a válaszokat. :D
2014. aug. 15. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Írd ki egy másik kérdésben a korodat és a nemedet, a szex szerelem kategóriában, az ismerkedés részhez.

Mindjárt nem fogsz unatkozni.

2014. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Irj ha van kedved
2014. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
:) Menj el lovagolni akkor is ha nem tudsz:)Hívj fel egy oktató ahol laksz és hajrá:) Ha nem fedett rész akkor aggodalomra semmi ok:)Vagy csak menj el és simogasd a pasikat:)csinálj videókat ahogy kisminkeled magad xD rakd rendbe a szobádat.Csinálj oreós sütiti:)rajzolj.Olvass
2014. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem igazán szoktam azt csinálni, hogy csak úgy egy ismeretlent... Mindegy, szóval azt nem, mert nem vagyok olyan típus, vagy hogyan mondjam, és 15 éves vagyok. Azért köszi a választ. :D

2. válaszoló: Ez nem volt valami hasznos nekem, mert azt se tudom ki vagy, és ez alapján nem tudok írni neked. XD

3. válaszoló: Szerintem ez elég hasznos lenne, de én nem igazán mernék lóra ülni, mert egy ideje volt egy halál közeli élményem vele... Simogatni a pasikat, nincsen kit, és nem igazán vagyok ilyen lány. >w< Gomene, sminkelni se szoktam magam max alapozót használni hogy elrejtsem az ajkam színét. A szobám mindig tiszta rendben van, legalábbis miután felkelek kis idő múlva minden nap kitakarítom. Oreós sütihez nincsenek hozzávalók, pontosabban kong a hűtőnk az ürességtől, csoda hogy találok benne valamit... >_< Rajzolni szoktam ritkán, de néha nem sikerül már amikor belekezdek, és hát eléggé felcseszi az agyamat, aztán inkább hagyom a francba, akkor is ez van, ha könnyűt próbálok. Könyvekről ott van a tudni való abban a hosszú írásban. xD Bocsi hogy mindenre van valami negatív válaszom. :/ Igazából még vásárolni se tudok elmenni szerencsétlenségemre, pedig pont kinéztem egy boltot, de elég messze van és nem teljesen tudom az utat, csak a tesóm, de még pénzem sincs szinte amiből vehetnék valamit. xD :/ Nem gond, valamennyire le tudom kötni magamat.

2014. aug. 15. 23:12
 5/8 anonim válasza:
100%
Bocsi pacikat akartam irnixD
2014. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
xD
2014. aug. 30. 18:43
 7/8 Bogi214 válasza:
100%

Szia!Csináld azt mint én:

-olvass gyakori kérdések failokat

-játsz valami online játékkal pl:transformice,howrse,myfreezoo

-szekáld a tesódar:-)

Nekem abbol a szempontból is szerencsém van ,hogy az utcánkkban sok gyerek van.Remélem írtam jó ötleteket neked:-)

2014. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2014. nov. 17. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!