Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a film amin a...

Melyik az a film amin a legeslegtöbbet sírtál?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból hogy melyik lehet a legsírósabb.

Írd hát!



2014. aug. 15. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiségileg nem nagyon volt hosszú. Intenzitásában legerősebb a Mrs. Doubtfire zárójelenetén. Pedig nem is vagyok érintett.

Könnyezni gyakrabban könnyezek filmen, pedig férfi vagyok. Nem hülyeség, hogy nekünk nem szabad?

2014. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerelmünk lapjai, Csodás álmok jönnek, Ősz New Yorkban, hirtelen ezek jutottak eszembe, sok filmet láttam már.
2014. aug. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én is nagyon sok filmet láttam már és ha jók a színészek, nagyon mélyen tud érinteni lelkileg minden, amit látok a filmen. És alig van olyan film, amit láttam és amin ne tudnék sírni:D

Legutóbb az Interjú a vámpírral című filmen itattam az egereket, még akkor is, amikor negyedszer néztük meg:D Főleg szegény Lestatot sajnáltam, annyiszor megölték, de aztán mindig talpra állt valahogy:) Az utóbbi időben látott filmek közül azt hiszem, ezen sírtam a legtöbbet.

2014. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Csilagainkban a hiba
2014. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hupikék törpikék
2014. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csillagainkban a hiba
2014. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: De sztem is nagyon nagy hülyeség ez a pasiknak gáz a sírás dolog. Amugy ennek a filmnek azon a részénén is elsírtam magam nem csoda. :))
2014. aug. 16. 22:07
 8/11 anonim ***** válasza:
csillagainkban a hiba
2014. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
séta a múltba
2014. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csillagainkban a hiba ,Most jo .
2014. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!