Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan és hol lehet kiadatni...

Hogyan és hol lehet kiadatni könyvet? Mennyibe kerül? Mennyit lehet egyszerre? Mennyi a bevétel? Mennyit keres egy író? Hogy lehet valaki az, és nem csak amatőr?

Figyelt kérdés

Írok könyveket (történeteket), ifjúsági kategóriába sorolható. Nagyon szeretném kiadatni, de nem tudom hogy kell, és mit kell olyankor csinálni, mit kell elintézni... meg nem tudom azt sem, hogy mennyire lenne költséges, ugyanis nincs pénzem, csak amit néha összegyűjtögetek, de azonkívül nincs saját pénzem :(

És illusztrátor? Mit kell ahhoz tanulni? (Vagy inkább hogy és hol? - tudom, hogy grafika, de azonkívül? )

Valaki több infót légyszi!! :)


2010. jan. 14. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A kiadásról érdeklődj egy kiadónál. Sok kiadóhoz lehet beküldeni könyveket, és ha (a több ezerből) bekerülsz, akkor kiadják neked. Egyébként pedig beírod google-ba hogy könyv kiadás, ki fog adni csomó mindent, konkrét árajálatokat, oldal/méret arányban.

A bevétel attól függ, hogy mennyit vesznek belőle. Ha sikerül megkeresned a kiadásra költött pénzt, már az jó. Egyébként meg a bukástól a milliókig terjed.

2010. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

neten már én is sok oldalt néztem, és szoktak is küldeni nekem a könyvműhely.hu-ról hírlevelet, de még így sem tudok sok mindent. :(

2010. jan. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!