Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik a telepátia? Valakinek...

Létezik a telepátia? Valakinek sikerült már a gondolatátvitel?

Figyelt kérdés
Minden véleményt várok, és ha igen érdekelne a módszer.
2010. jan. 14. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Nekem csak olyan szokott rendszeresen bejönni, hogy ha valakire erősen gondolok,vagy napokig jár a fejemben, akkor az illető felhív. Vagy amikor anya megy a boltba, és pont azt vesz,amit megkívántam, pedig meg sem említettem neki.
2010. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nyáriszünetben mikor először fialt a macskám egyedül voltam otthon és annyira izgultam, erősen gondoltam arra, hogy anya hívjon már fel és kb fél percig gondoltam rá erősen és megcsörrent a telefon :D hát megdöbbentett
2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
véletlenek..
2010. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pont ma pakoltam be a táskámba, és elkezdtem magamba énekelni LadyGaGa-t abbahagytam utána meg ment a Viván:D:D
2010. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen, de ha akartam, soha sem.Anyum pl. rendszeresen kitalálja, mit szeretnék enni, pedig nem is mondom neki. (És nem csak a kedvenc ételeimre vonatkozik.)A lányaim viszont úgy járkálnak a gondolotaimban, ha éppen olyan napjuk van (?),mint más az utcán.Csak néhány pl.:Épp a beteg dédimamán gondolkodtam,de a lányom nem akartam terhelni az egész storival, amikor rákérdezett, hogy van a mama. (pedig már rég nem találkoztak) Vagy épp az elmélyülten tv-ző kisebb lányomat figyeltem, hogy szegénynek inkább olvasnom kéne, mert azt hallottam így nem fejlődik a fantáziája. Erre megkérdezte, miért kéne neki olvassak? Vagy a nagyobb lányom megérezte, hogy hamarabb érünk haza apával a megígértnél. (Mert bombariadó volt a moziban.)
2010. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én a faterom gondolatait tom kiolvasni és még egyszer sem tévedtem...
2010. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

James Redfield - Mennyei prófécia

Pont errol szol

2014. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nálam az volt hogy voltam valahol, és egy másodperccel azelőtt, mielőtt megtörtént volna én már tudtam, persze ezt senki sem tudhatta, mit fognak mondani, és úgy is lett, és ez kétszer is megtörtént már velem. Nem tudom, hogy ez telepátia-e, én inkább megérzésnek nevezném, de lehet akár az is, nem tudom.. És olyan volt, mintha azt a dolgot, amit egy másodperccel azután kimondtak, mintha én mondtam volna ki a fejemben, és olyan furcsa volt. Ha tényleg szeretném, akkor nem megy, csak így jön, nem lehet meghatározni mikor.
2015. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!