Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hogyan tudnák írni egy...

Hogy hogyan tudnák írni egy hírességnek, egy sportolónak? Többi lent

Figyelt kérdés
Írni szeretnék Sergio Ramosnak, de nemtudom lehetséges e hogy van e rá valami mód, hogy ugye választ is kapjak :) Nagyon szeretnék írni neki, csak nemtudom hogyan :) ha valaki tud valamit erről segítsen kérem! köszi :) 18/L

2014. aug. 18. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizots van valami levelezési címe ahova a számos rajongója írhat neki, de hogy ő aztán ezt el is olvassa-e az más tészta. Szerintem az ilyen nagyon híres sportolók tonnaszám kapnak minden nap ilyeneket és kétlem, hogy mindet el tudnák/akarnák olvasni. Tekintve hogy a legtöbb ilyen levél ugyanazt tartalmazza és azokat milliószor elolvasni elég idegőrlő lehet. De biztos van nyilvános, legalább egy levelezési címe.
2014. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Keress rá erre: Sergio Ramos autograph address

Én találtam címet hozzá így, van a neten Fan Mail Address (rajongói leveleknek cím) és a Real Madridhoz is lehet neki írni. Próbálkozni lehet, hátha válaszol, vagy ha nem ő személyesen, akkor lehet, hogy a megbízottja.

2014. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudnék.
2014. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!